Декемвриски патувања

Братислава Нова Година

Авион / 3 дена / 2 ноќевања
30.12.2021 - 01.01.2022
BLACK FRIDAY ПОПУСТ

Убавиците на Дунав

07.12-12.12.2021
БУДИМПЕШТА - БРАТИСЛАВА - ВИЕНА - БЕЛГРАД

Дубаи

02.12 - 08.12.2021
6 дена/4 ноќи

Кападокија

04.12 - 08.12.2021
Авион / 5 дена / 4 ноќевања

Злaтна Прага

БОЖИЌЕН МАРКЕТ
04.12 - 07.12.2021
4 Дена / 3 ноќевања / Авион

Зимување

Банско

Зима 2021 / 2022

Боровец

Зима 2021 / 2022

Пампорово

Зима 2021 / 2022

Копаоник

Зима 2021 / 2022

Wellness & SPA

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ

Бугарија

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4*

Банско - Бугарија

ХОТЕЛИ КОПАОНИК И ЈЕЛАК

Луковска Бања - Копаоник

МЕДИТЕ СПА РЕСОРТ 4*

Бугарија

СЕМЕЕН ХОТЕЛ БОТАНИКА 3*

Бугарија

ZEPTER HOTEL

Врњачка бања

VRNJACKI TERMI

Врњачка Бања

HOTEL FONTANA

Врњачка Бања

HOTEL SOLARIS

Врњачка Бања

Пролом Бања

Хотел Радан 3*

Индивидуални патувања

Дубаи

Индивидуални патувања

Хургада

Индивидуални патувања

Амстердам

Авион 4 дена / 3 ноќи / појадок

Париз

Авион 4 дена / 3 ноќи / појадок

Братислава

Авион 4 дена / 3 ноќи / појадок

Блог

ХУРГАДА - ИНФО

Египет

СОВЕТИ ЗА ПАТУВАЊЕ

Листа на најважните работи на кои треба да обрнете внимание пред да тргнете на пат.

Одмор во Јуни

Ако сте од оние што имаат доволно финансии и имате слободни денови во овој месец, а секако, сте љубители на мирни и тивки средини, одмор во јуни е вистинскиот извор за вас.

На одмор со бебе

Водич за прво летување со Бебе. Совети ако одите на одмор со бебе.

Шарм Ел Шеик - Инфо

Египет

НАЈУБАВИТЕ ГРЧКИ ОСТРОВИ

Грција острови