Патувања во Април и Мај

Хургада

26.04-03.05.2021
6 ноќи / авион/

Малдиви

Специјална понуда за MAJ 2021
7 и 14 ноќевања

Дубаи

29.04 - 04.05.2021

Шарм Ел Шеик

26.04-03.05.2021
7 ноќи / авион

Велигден во GRAND BLUE FAFA RESORT 5*

30.04- 02.05.2021
ДРАЧ

Кападокија

Авион 5 дена / 4 ноќевања

Албанија - Лето 2021

АРТ ХОТЕЛ 4*

Саранда

LE PALAZZINE 4*

Валона

ХОТЕЛ SUNRISE4 *

Саранда

ХОТЕЛ BUTRINTI 5 *

Саранда

ХОТЕЛ EDART 4 *

Драч

FAFA PREMIUM ХОТЕЛ 4 *

Драч

GRAND BLUE FAFA RESORT 5*

Драч

Wellness & SPA

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ

Бугарија

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4*

Банско - Бугарија

ХОТЕЛИ КОПАОНИК И ЈЕЛАК

Луковска Бања - Копаоник

МЕДИТЕ СПА РЕСОРТ 4*

Бугарија

СЕМЕЕН ХОТЕЛ БОТАНИКА 3*

Бугарија

ZEPTER HOTEL

Врњачка бања

VRNJACKI TERMI

Врњачка Бања

HOTEL FONTANA

Врњачка Бања

HOTEL SOLARIS

Врњачка Бања

Пролом Бања

Хотел Радан 3*

Индивидуални патувања

Дубаи

Индивидуални патувања

Хургада

Индивидуални патувања

Хургада и крстарење по Нил

8 дена / 7 ноќи / авион

Зимување

Копаоник

Зима 2021

Златибор

Зима 2020 / 2021

Македонија

Зима 2020 / 2021

Банско

Зима 2020 / 2021

Боровец

Зима 2020 / 2021

Пампорово

Зима 2020 / 2021

Hotel Junior 3*

Зимување - Копаоник

Hotel Junior 3*

Гостинска куќа

Блог

ХУРГАДА - ИНФО

Египет

СОВЕТИ ЗА ПАТУВАЊЕ

Листа на најважните работи на кои треба да обрнете внимание пред да тргнете на пат.

Одмор во Јуни

Ако сте од оние што имаат доволно финансии и имате слободни денови во овој месец, а секако, сте љубители на мирни и тивки средини, одмор во јуни е вистинскиот извор за вас.

На одмор со бебе

Водич за прво летување со Бебе. Совети ако одите на одмор со бебе.

Шарм Ел Шеик - Инфо

Египет

НАЈУБАВИТЕ ГРЧКИ ОСТРОВИ

Грција острови