ЦЕЛОСНА ПОНУДА

LAST MINUTE - Лето 2019 - Хургада - ЕгипетULTRA LAST MINUTE ПОНУДА ЕГИПЕТ ЗА ТЕРМИНИ 28.08 и 04.09ХУРГАДА

Цени по лице со вклучени аеродромски такси

ХОТЕЛ  28.8.2019 04.9.2019
 Le Pacha Resort 3* 399 € 399 €
Minammark Resort 4* 399 € 399 €
Long Beach Resort 4* 439 € 439 €
AMC Royal Resort 4* 459 € 459 €
Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5* 489 € 489 €
Coral Beach Resort 4*  469 € 469 €
Imperial Shams Abu Soma Resort 4* 449 € 449 €


ПРОМО ЦЕНИ  ХУРГАДА

Цени по лице со вклучени аеродромски такси

ХОТЕЛ  21.8.2019 28.8.2019 04.9.2019 11.9.2019
Prima Life Makadi Resort 5* (ЕКСКЛУЗИВИТЕТ)  575 € 564 € 543 € 543 €
Jaz Aquamarine Resort 5* 664 € 643 € 600 € 600 €
King Tut Resort 3*  434 € 427 € 414 € 414 €
Le Pacha Resort 3* 459 € 455 € 446 € 446 €
Bella Vista Resort 4* 466 € 463 € 459 € 459 €
Amwaj Blue Beach Resort 5* 466 € 453 € 427 € 427 €
Long Beach Resort 4* 453 € 453 € 453 € 453 €
Mercure Hurghada 4* 491 € 491 € 491 € 491 €
Imperial Shams Abu Soma Resort 4* 472 € 468 € 459 € 459 €
Jasmine Palace Resort 5*  517 € 504 € 478 € 478 €
AMC Royal Resort 4* 532 € 523 € 523 € 523 €
Hilton Hurghada Resort 5* 543 € 543 € 543 € 543 €
Marlin Inn Azur Resort 4*  446 € 446 € 446 € 446 €
Pharaoh Azur Resort 5* 459 € 459 € 459 € 459 €
Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5* 536 € 523 € 498 € 498 €
Serenity Makadi Beach 5* 555 € 545 € 523 € 523 €
Tropitel Sahl Hashees 5* 683 € 662 € 619 € 619 €
Titanic Resort & Aqua Park 4* / 530 € 466 € 466 €
Sunrise Holidays 5* 593 € 588 € 577 € 577 €
Sindbad Aquapark 4* 566 € 543 € 499 € 499 €
Sunrise Select Crystal Bay 5* 822 € 808 € 781 € 781 €
Albatros Citadel Resort 5*  722 € 660 € 651 € 651 €
Premier Le Reve Hotel & Spa 5*  824 € 824 € 824 € 824 €
Minammark Resort 4* 459 € 453 € 440 € 440 €
Marriott Hurghada 5*  651 € 619 € 619 € 619 €


ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

6 ноќевања / 7 дена
All inclusive услуга
чартер лет Скопје - Хургада - Скопје
вклучени аеродромски такси !!!
чекиран багаж до 20кг
рачен багаж до 6кг
претставник на аеродром во Хургада
организирани факултативни излети

 

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација ипасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци