AQUA MARE RESORT 3*

AQUA MARE RESORT 3*
https://www.chc.gr/our-hotels-greece/peloponnese/aquamare.aspx
MELISSI – GREECE


Место положба: Хотелот се наоѓа во близина на плажата Melissi, со уникатен поглед на Коринтскиот Залив.
Содржини: Во рамките на хотелот има паркинг, базен,  доктор на повик, главен хотелски бар, главен хотелски ресторан. Во целиот хотел постои бесплатен Wi-Fi кој е бесплатен за гостите на хотелот. Лежалките и чадорите за сонце покрај базенот  се бесплатни .
Сместување: Хотелот располага со 90 соби. Сите соби се опремени со клима уред, сателитска ТВ, телевизор со рамен екран, фрижидер, телефон.

Услуга: All inclusive.

 

Период 01.6.2020 21.6.2020 11.7.2020 21.8.2020
20.6.2020 10.7.2020 20.8.2020 10.9.2020
Услуга All Inclusive All Inclusive All Inclusive All Inclusive
Цена 40 EUR 45 EUR 50 EUR 45EUR

 

ДАДЕНИТЕ ЦЕНИ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

Цената вклучува:

  • Ноќевање на база All Incluisve

Цената не вклучува:

  • Туристичка такса
  • Патничко осигурување
  • Факултативни излети
  • Лични трошоци на патникот

Доплати и попусти:
Прво дете до 11,99 години – БЕСПЛАТНО.
Второ дете 2 - 11,99 години плаќа 50% од цената за возрасен .
Трет возрасен  -30% од цената за возрасен.

  • Oстанати услови:
  • Цената важи до 31.03.2020
  • За резервација потребна е уплата на депозит од 30 %
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е Т.А. „Атлас Корпорејшн“.

 

Галерија

AQUA MARE RESORT 3*

Цените важи до 31.03.2020!
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+