TRESOR SOUSOURAS 4*

Местоположба: Хотелот се наоѓа во Ханиоти на 80 метри од плажа и 150 метри од центарот на градот. 
Содржини: Во рамките на хотелот има паркинг, базен, детски базен, ресторан, бар,  детско игралиште, Wi-Fi - интернет... 
Сместување: Хотелот располага со 90 соби. Сите соби се опремени со клима уред, сателитска ТВ, балкон, фрижидер, телефон, 
Услуга: Полу пансион (појадок и вечера).   

https://tresor-sousouras.gr/

Период 30.6.2020 15.7.2020 26.8.2020 11.9.2020
14.7.2020 25.8.2020 10.9.2020 15.10.2020
Услуга Полу Пансион Полу Пансион Полу Пансион Полу Пансион
Цена 42 EUR 48 EUR 42 EUR 36 EUR

ДАДЕНИТЕ ЦЕНИ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН 
 
Доплати и попусти: 
Прво дете до 11,99 години - БЕСПЛАТНО 
Второ дете 0 - 4 години - БЕСПЛАТНО (дели кревет со родители)  
Трет возрасен  -30% од цената за возрасен. 

Цената вклучува: 
- Ноќевање на база Полу пансион (појадок и вечера)   

Цената не вклучува:  
- Туристичка такса  
- Патничко осигурување 
- Лични трошоци  

Oстанати услови 
• За резервација потребна е уплата на депозит од 30% 
• За овој аранжман важат  Општите услови за патување на АТЛАС КОРПОРЕЈШН и СКТМ  

TRESOR SOUSOURAS 4*

Ханиоти
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+