Пронајдовме вкупно 1 понуди кои одговараат на Вашето пребарување.

Категорија
Од период
До период
Цена (ден.)
Од
До
Патници
Возрасни
Деца

Внесете возраст на детето/децата

BARON PALACE SAHL HASHEESH 5*

SUPERIOR CLASSIC ROOM/DBL STD AI

Египет/Хургада/Хургада

Leto 2021

6 ноќевања / од 28.07.2021

Цена по лице од 1,161
Од 2,321 за 2 лица Детали