ХОТЕЛ EDART 4 *

ХОТЕЛ EDART 4* - ДРАЧ

Одликувајќи се одлична  локација покрај плажа во Драч, Хотел Едарт нуди бар и ресторан бесплатна WiFi конекција и бесплатен приватен паркинг. 
Климатизираните соби се опремени со кабелска телевизија со рамен екран и минибар. Сите сместувачки единици имаат балкон, приватна бања со туш и фен. 
На плажа има  лежалки и чадори за сонце и понуда за спортови на вода. Пристаништето во Драч е на 7 километри, додека амфитеатарот во Драч е на 8 километри од хотелот Едарт.  

ХОТЕЛ EDART 4* ДРАЧ
Цена по лице на база полн пансион
Тип на соба Мај Јуни & Септември Јули & Август
Стандард DBL / TWN  Sea View (1, 1+1, 2) 35€ 40  € 45 €
Деца 0 - 3.99 години Бесплатно
Деца од  4 - 11.99 години -50%

• Цената е дадена по лице на база полн пансион

  Цените не вклучуваат:      

• Меѓународно патничко здравствено осигурување.    

• Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.    

 ✔Во моментот за влез во Република Албанија не е потребен ПЦР тест ( пред вашето патување ве молиме да ја проверите оваа информацијата или  обратете се во агенција)  

Напомена :     

✔Цените се изразени во ЕВРА за уплата во денари (курс 1ЕУР=62МКД) и валидни до пополнување на места по дадени цени (Ве молиме пред резервација да ја проверите цената на сместувањето во хотел - на барање)    

✔ Пасошот треба да е со важност најмалку 3 месеци од датумот на завршување на престојот во Албанија   

✔За овој аранжман важат општите услови на патување на СКТМ и  Т.А.Атлас Корпорејшн  

 

 

Галерија

ХОТЕЛ EDART 4 *

Драч
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+