GALINI 5*

GALINI Wellness and Spa Resort  5*
Kamena Vourla   – GREECE
https://www.mitsishotels.com/hotels/galini-resort/


Содржини: Овој луксузен хотел изграден во неокласичен стил  нуди можност за вистинска релаксација и користење на термални базени. Од содржините го издвојуваме термалното спа со големи можности за третмани.  Во рамките на хотелот има паркинг, надворешен базен со термална вода, конференциска сала, ТВ-сала, пинг понг, мини фудбал,тениско игралиште,детски базен, детско игралиште, детски клуб, Тука се и главниот хотелски бар, бар и главниот хотелски ресторан. Во целиот хотел постои  Wi-Fi .
Сместување: Хотелот располага со 224 соби. Сите соби се опремени со клима уред, сателитска ТВ, телевизор со рамен екран, мини бар, телефон,  фен, балкон / тераса.
Услуга:  Полу Пансион , Се вклучено

 

Период

01.04.2020
09.06.2020

10.06.2020
30.06.2020

01.07.2020
14.07.2020

15.07.2020
25.08.2020

26.08.2020
08.09.2020

09.09.2020
20.09.2020

21.09.2020
31.10.2020

Услуга

Полу
Пансион

Полу Пансион

Полу Пансион

Полу Пансион

Полу Пансион

Полу Пансион

Полу Пансион

 

Соба поглед планина

 

      54 ЕУР

 

68 ЕУР

 

94 ЕУР

 

108 ЕУР

 

94 ЕУР

 

68 ЕУР

 

54 ЕУР

Соба поглед море

54 ЕУР

75 ЕУР

102 ЕУР

115 ЕУР

102 ЕУР

75 ЕУР

54 ЕУР

Супериор соба поглед море

77 ЕУР

89 ЕУР

110 ЕУР

122 ЕУР

110 ЕУР

89 ЕУР

77 ЕУР

Мезонет

96 ЕУР

105 ЕУР

120 ЕУР

145 ЕУР

120 ЕУР

105 ЕУР

96 ЕУР

 

ДАДЕНИТЕ ЦЕНИ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН
Доплати и попусти:
Прво дете до 12,99 години – БЕСПЛАТНО
Второ дете 0 – 5,99  години – БЕСПЛАТНО
Второ дете 6 - 12,99 години - плаќа 50% од цената за возрасен во стандарна соба .
Трет возрасен  -30%  ПОПУСТ од цената за возрасен.
Доплата за ALL INCLUSIVE – 12 EUR по лице дневно (за возрасни и деца)
ДО 31 03.2020 30% ПОПУСТ НА ОБЈАВЕНИТЕ ЦЕНИ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цената вклучува:

  • Ноќевање на база Полу Пансион  

Цената не вклучува:

  • Туристичка такса
  • Патничко осигурување
  • Факултативни излети
  • Лични трошоци на патникот

Oстанати услови

  • За резервација потребна е уплата на депозит од 30%
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ чиј член и еден од основачите е Т.А. „Атлас Корпорејшн“.

 

Галерија

GALINI 5*

До 31 03.2020 30% Попуст!
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+